+389 78 277 767 +389 42 214 560

За секое патување и
незаборавни
искуства.

Вашиот свет е наша инспирација за да го откриеме заедно.

За нас

Кои сме ние?

40

Години искуство

Ви нудиме незаборавни авантури со нашите ексклузивни услуги за патувања. Откријте најживописни дестинации, вкусете нови културни искуства и уживајте во секое патување. Нашите клиенти сведочат за вистинското задоволство, а ние сме тука за да ви го обезбедиме најдоброто искуство.

Ние сме туристичка агенција Б лиценца за работа во Македонија, поседуваме IATA/UFTAA сертификат и АА+ CompanyWall сертификат за бонитетна компанија.

Работиме со аранжмани од секаков тип за патувања, летни аранжмани со чартер летови (за Тунис, Хургада, Кипар, Анталија), зимски аранжмани (Банско, Копаоник), преку цела година, за празници. Посредуваме при продажба на авионски билети.Работиме со системите на сите македонски агенции за чартер летови на сите линии во целиот свет: Fibula, Sava turs, ETC travel, Aurora, Atlantis, Euro Sava, Savana, Magelan, на територијата на Гостивар + online.

IATA/UFTAA сертификат (Погледни сертификат)

Clita erat ipsum et lorem et sit, sed stet lorem sit clita duo justo magna

АА+ CompanyWall (Погледни сертификат )

Cертификат за бонитетна компанија

Б лиценца

За работа во Македонија

Услуги

Дел од нашите услуги

Летни аранжмани со чартер летови (за Тунис, Хургада, Кипар, Анталија)

Овозможете си авио билет со одлична цена и уживајте на сончевите плажи на Тунис, прелрасниот Хургада, божествениот Кипар или волшебната Анталија со нашите ексклузивни летни аранжмани.

Зимски аранжмани (Банско, Копаоник)

Со нас, магијата на зимата станува реалност. Влезете во светот на снежните приказни со нашите зимски аранжмани за Банско и Копаоник. Со нас, вашиот зимски одмор е повеќе од само патување.

Резервирајте билет за својот следен лет

Резервирајте го вашиот билет сега. Одете подолу на нашава веб страна и пополнете го формуларот. Веднаш ќе добиете најдобра понуда од нас.

service

Lulu Travel

Зошто да не изберте нас?

Service

Персонализирана понуда

За вашето барање за авио лет добивате најдобра понуда која во моментот постои - оптимална цена со план за патување.

Service

Летајте со стил и елеганција

Со нас добивате квалитетен избор на авиокомпанија за ваш удобен лет до саканата дестинација.

Service

Моменти за спомен

Вашиот билет за лет за следното патување со Лулу травел не го купувате само за едно патување, туку за креирање на незаборавни авантури.

Testimonials

Нашите клиенти за нас

Секогаш го избирам Лулу травел за своите летови - неверојатни цени, брзина и професионален пристап. Препорачувам на сите!

Тамара - Скопје, Македонија

Со задоволство би рекла дека Лулу травел ги нуди најдобрите цени за летови и најбрзи планови за пристигнување на дестинацијата. Препорачувам од срце!

Ивана К. - Тирана, Албанија

Одлична услуга од Лулу травел! Обезбедија ми лет со најниска цена, и авио картата беше на располагање брзо и без проблеми. Благодарам!

Николај Г. - Белград, Србија

Побаравме билет за лет за утредента, а Лулу травел го обезбеди за нас. Цената беше одлична, а процесот беше брз и лесен. Препорачувам!

Елена Д. - Гостивар, Македонија

Никогаш не сум имала толку брза и пријатна услуга за обезбедување на лет. Со Лулу травел, добивате повеќе од што се надевате!

Ана М. - Тетово, Македонија

Со Лулу травел, не само што ги добивме најниските цени за летови, туку и пристигнавме на дестинацијата брзо и лесно! Презоадоволна сум од нивната брзина и ефикасност. Топла препорака.

Марија С. - Скопје, Македонија

Направете барање тука

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ГО НАЈЕВТИНИОТ ЛЕТ

Работиме со летови за сите дестинации насекаде низ светот и сите билети можете да ги резервирате преку нас

Контакт

Имате дополнителни прашања?

Локација:

Панче Попоски 18, Гостивар, Северна Македонија

Работно време:

Пон-Петок:
10:00 - 18:00

Сабота:
10:00 - 16:00

Контакт

Имате дополнителни прашања?

Се испрќа
Вашата резервација е направена.Ви благодариме!